piter - komentarze


ale sie dzisiaj wkurwiłem... masakra... jebane MPK... przez godzine stałem na przystanku zmarzłem masakrycznie bo jebany autobus nie przyjechał... no dobra a teraz mozę z innej beczki... jak zwykle byłem szkole choć miałem nie iść bo miałem mecz ale nie poszedłem jakos mi sie nie chciało... po szkole byłem najpierw w banku później poszedłem zapłacić podatek od gruntu całe 140zł zdzierstwo... chodzenie do urzędów nawet jest pozytywne bo spotkałem kumpla którego z 2-3 lata nie widziałem skubaniec siedziw niemczech dorobił sie juz niezłej kasy... wiedział co robi że wyjeżdża z polski bo tu to całe zycie trzeba zasuwać a i tak wielki ch..j jest z tego... no i nastał czwartek dzień sądu ostatecznego(zebranie)... ale będzie pewnie jazda jak starsza wróci... dobra teraz trzeba iść zjeść cieplutki obiadek i chwile odpocząć mozę później się odezwe...

sEnTeNcJa DnIa:

Żadna mądrość, której możemy nauczyć się na ziemi, nie da nam tego, co słowo i spojrzenie matki.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
19.12.2004 :: 17:59 :: bdb94.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Cześć! Zgłoś się do konkursu na stronie www.basia.talk.pl na najlepszego bloga! Reszta instrukcji na blogu!
18.12.2004 :: 04:29 :: host-81-190-209-70.wroclaw.mm.pl

Dagmara........

Nawet niewiesz jak ci zadzroszcze boruty ze strony mamy....już nie moge się doczekać kiedy mnie o[pierdoli....ciesz sie póki sie o ciebie troszczy...juz niedługo będziesz sie sam osiebie troszczył....mówie ci....... pozdrawiam.
16.12.2004 :: 23:37 :: alfa.pukam.pl

stachu

No z tym K*** MPK to znam ten bol Sukinsyny jezdza jak chca!! A potem jedziesz autobusem zajebanym po brzegi i wachasz spoconych ludzi ocierajacych sie o Twoja twarz:/ Nie lubiem tego i to bardzo! kuzwa w moim autobusie jezdza wiesniaki i stare dziady na plac:/ i kuzwa kupuja jkies kapuchy pietruchy i jebe jak cholera <latem to juz w ogole nie bede komentowal> a do tego wszystkiego ida i sie wycieraja tym zielskiem o Ciebie! :/ Takze pietrek znam ten bol Co do zdzierstwa nie wypowiem sie bo... mi kiedys przyszlo ponad 3 tysiace zl . na szczescie sie cala gmina odwolal i powiedziekli ze nie zaplaca! I zmniejszyli:] Co prawda tez bylo duzo ale juz mniej:] S***Y tylko chapac potrafia!! Hmmm Fajna ta sentencja popieram popieram! Nic to ja mykam spac!! Narka all!
16.12.2004 :: 20:01 :: pb53.zamosc.cvx.ppp.tpnet.pl

608891437

to prawda co do sentencji ale to tak naprawde może sobie uświadomić tylko człowiek który stracił matkę lub jest na cienkiej granicy tej straty w tej chwili sama jestem na tej granicy i czuje jak ona mi sie wymyka spod stóp
16.12.2004 :: 19:31 :: alfa.pukam.pl

kukus

no moj tatao tez na zebraniu , myslisz ze tez bede miała dym?? bo zaczne sie bac
16.12.2004 :: 18:01 :: host-98-122.tele2.pl

oj Lipa ja dzisiaj do Ciebie nie przychodze jak masz dzisiaj zebranie... stara ci chyba zyć nie da... faktycznie zdzieraja za grunt... k..wa dopiero lekcje kończe... ale żeżnia... pozdro Lipa trzymam kciuki...
Talk.pl :: Wróć