piter - komentarze


no kac pomału mija... świetnie... a zaczeło sie tak nie winnie poszedłem do kumpla żeby pograć z nim i jego wujaszkiem w tysiaca... gra przebiegała spokojnie dopuki jego wujaszek nie wyciągnoł flaszki z szawki... no ale nic piliśmy sobie spokojnie pełna kultura no i tak piekła pierwsza flaszka... a ze jego wujek ma tęgą głowe to wyciągnoł następną... tak koło północy wypiliśmy wszystko(litra) i skończyliśmy grać... taki lekko uchachany wracam do domu no i zadzwonił kumpel... no tu już nie było tak ciekawie bo miał urodziny... pojechaliśmy do niego i tam zrobiliśmy kolejne 2 flaszki... około 2 w nocy zwinołem sie do domu ale jak by to było jak bym pał nie spotkał(no o czywiścei spisali mnie standart)... naszczęście nie chcieli mnie wziąść na izbe:)... a już byłem zdrowo nagięty... sobota nawet sie udała a zapowiadało sie tak kijowo...:) no ale ni teraz trzeba się pouczyc na jutro i napisac jakieś wypracowanie zobaczymy jak mi to pójdzie... puźniej sie jescze odezwe...

MoTtO DnIa:


"Niestety, ludzie nie mogą wybierać sobie przystani, kochanków i przyjaciół, tak jak nie przysługuje im prawo wyboru własnych rodziców. Życie ich daje i zabiera, a największa trudność polega na tym, by umieć to życie zaakceptować."


...?!...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.12.2004 :: 20:37 :: btp218.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

Co zrobiłeś,że kac Ci mija??Ja właśnie próbuje się pozbyć i tylko gorączki dostałam:)Pozdro:)
Talk.pl :: Wróć