piter - komentarze


no więc nie wime co minie podkusiło do tego zęby załozyć ten pamiętni?! nom ale skoro go juz założyłem to moze coś w nim zapisze
no to tak moze troche o sobie mam 19 lat(prawie ale nie wiele brakuje:)) mieszkam w wspaniałym miescie jakim jest wroclaw:)! no to by było na tyle co za dużo to nie zdrowo:)...
dzisiaj drugi dzień matur prubnych wszyscy znajomi piszą je tylko nie ja! niestety nie zechciano mi udzielić promocji w tym roku (dranie) nom ale nic trzymam za nich wszystkich kciuki a szczegulnie za moją "siostre" Patrycje to jest mój best funfelka najlepsza z najlepszych zobaczymy jak jej pójdzie... nom to by było chyba na tyle chyba wystarczy na dzisiaj bo nie będzie co opowiadać później...:)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.12.2004 :: 16:59 :: w3cache-4.master.pl

aparatka

Hej, hej! Widzę, że założyłeś pamiętnik prawie równocześnie ze mną :) To miło. Życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu bloga.
08.12.2004 :: 16:52 :: alfa.pukam.pl

kukus

Wiec drogi bracie Coż ci moge odpowiedzieć ....hmmmm zobaczymy jak oddadzą nam maturki hehe może bedzie dobrze ale teraz na poważnie bore sie do NaUkI nie ma co Pozdrawiam i witam w gronie miłośnikow internetowych zwierzeeń
Talk.pl :: Wróć